Google Adwords

Reklamları

Arama sonuçlarında 1. sırada çıkarak satışlarınızı ve görüntülü reklamlarla marka değerinizi arttırabilirsiniz. Google Adwords reklam dünyasındaki sınırsız olanaklardan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

72

Mutlu Müşteri

743

Toplantı

1698

Rapor

172500

KM Yollarda

Arama Ağı Reklamları

Sektörünüz ile ilgili Google arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkarak müşterilerinize erişebilir, daha fazla satış yapabilirsiniz. Reklam uzmanlarımız sayesinde müşterilerinizin sizi direk telefonla aramasını veya mobil uygulamanızı indirmesini sağlayabiliriz. Profesyonel hesap uzmanlarımız sayesinde maliyetlerinizi düşürerek geri dönüşleri arttıralım. Google Arama Ağı reklamları için hemen bizimle iletişime geçin.

Google Görüntülü Reklamları

Google Görüntülü Reklam Ağı sayesinde Youtube dahil olmak üzere pek çok internet sitesinde görüntülü reklamlarınızı yayınlayabilir ve marka değerinizi arttırmanın yanında satış rakamlarınızı da arttırabilirsiniz. Grafiker ekibimiz tarafından tüm reklam görselleri hazırlanarak yola çıkılır. Görüntülü reklamlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Youtube reklamlarının ilk 5 saniyesinin ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz ? Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 5 sitesinden biri olan Youtube'da reklam verebilir, milyonlarca kitleye erişebilirsiniz. Youtube reklamları ile iligli detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim