Özel Yazılım Projeleri

CRM, ERP, B2B vb sektörünüze ve ihtiyacınıza göre geliştirilen yazılımlar ile zamandan tasarruf eder, üretimi arttırır, satışı planlar, süreçleri kısaltır, planlı ve düzenli bir çalışma ortamı sağlarsanız. Sizinde özel bir yazılıma ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.

q
Dinleriz

İhtiyaçlarınızı dinler, size yeni çözümler sunarız.

q
Analiz

İhtiyacınızı analiz eder, doğru planlamayı yaparız.

q
Geliştirme

En son teknolojiler kullanarak yazılım geliştiririz.

q
Bulut

Üretilen yazılımlara bulut teknolojisi ile heryerden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizden

Umpaş Holding ortaklarının şirket hakkındaki tüm haberleri takip edebilmesi, iletişimi güçlü tutabilmek ve Başkan'a direk ulaşabilmek adına geliştirdikleri Umpaş Ortaklık Yazılımı ile dünyanın her yerindeki ortaklarımız ile çok daha hızlı iletişime geçebiliyoruz. Aynı zamanda ortaklarımızda şirketimizi takip etmelerini ve süreçlerden haberdar olmalarını sağlayabiliyoruz.

Sebahattin Aslan
Umpaş Holding

Müşterinin takibi, araç takibi, araçların giderleri konusundaki takip isteyen tüm detaylar ile ilgili Vevona tarafından üretilen yazılım, zaman ve insan kaynağı olarak bize çok ciddi kazanımlar elde ettirdi. Maliyet ve karlılıklarımızı biliyor ve buna göre yatırımlar yapıyoruz.

Piex Rent A Car
Yakup Vural

Vevona ekibinin geliştirdiği Mobilya Bayilik Sistemi ile bayilerin siparişleri eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde elimize ulaşıyor. Bayilerimizde stoklarımızı anında görüntüleyebiliyor ve stok dışı özel siparişler verebiliyor. Kısaca tüm sipariş sürecimizi inanılmaz hızlandırdı ve zamandan ciddi tasarruf sağladı.

Metin Güreler
Güreler Mobilya

Geliştirdikleri Netsis Entegreli Bayilik yazılımı sayesinde Türkiye'nin her yerindeki bayilerimiz çok daha hızlı sipariş verebiliyor, stok durumunu kontrol edebiliyor ve aynı zamanda üretimdeki mallarını da görüp süreci takip edebiliyor.

Sebahattin Aslan
Seranova Seramik

Referanslarımız