SEO

Açılımı Search Engine Optimization, Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçmektedir. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaların bütününe verilen isimdir. Sizin işletmeniz sektörünüz ile ilgili Google'da yapılan aramalarda kaçıncı sırada çıkıyor ?
q
On-Page

Site içi yapılacak optimizasyonlar

q
Off-Page

Site dışı yapılacak optimizasyonlar

q
Rakip Analizi

Sektördeki rakiplerinizin SEO analizleri

q
Yükseliş

Doğru SEO çalışması ile arama sonuçlarında yükseliş.

Google'da İlk Sayfa

Google’da arama yapanların %97’si ilk sayfadaki sonuçlara tıklayarak ürün / hizmet / bilgi alabiliyorlar. Google en doğru arama sonucunu gösterebilmek için yaklaşık 200’den fazla kritere dikkat ediyor. Sizin için tüm bu süreçleri optimize ederek, Google’da ilk sayfada olmanız için çalışıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı pek çok şirketin SEO operasyonlarını yönetiyoruz. İzmir’in en profesyonel SEO ekibi ile çalışmak ister misiniz ?

İLETİŞİM

Kullanılabilirlik

On-Page SEO optimizasyonunuzu yapalım. Web sitenizi optimize ederek ziyaretçileriniz için kullanılabilirlik oranlarını yükseltelim. Böylece satışlarınızı arttıralım.

Marka Değeri

Arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkan firmalara müşterileri daha fazla güvenir. Bu sizin marka değerinizi artırır. Off-Page SEO optimizasyonu ile sıralamalarınızı etkileyen doğru faktörleri kurgulayalım, hızla yükselişe geçin.

Analiz

Dönüşümleri analiz ederek, müşterileriniz için daha iyi bir web sitesi deneyimi ve sizin için daha çok satış için SEO süreçlerini geliştirelim. Uzun arama kelimeleri ile daha fazla müşteriye erişin.

Sitenizi incelememizi ve çözümler sunmamızı istiyorsanız hemen formu doldurun.
Ücretsiz SEO Analizi