İnternet Siteniz Önemlidir

Web sitenizin tasarım kalitesi, sizin internet üzerindeki itibarınız ile paraleldir. Pek çok kullanıcı şirketlerin ne kadar kurumsal veya profesyonel olduklarını analiz edebilmek için web sitelerine bakarak karar veriyor. Aynı şekilde yetkin personel, bayi veya servis ağına girmek isteyen şirketler de bu şekilde değerlendiriyor.

Özel Tasarım

Kurumsal renklerinize, müşteri geri bildirimlerine ve belirli denenmiş kanıtlanmış standartlara göre size özel tasarım hazırlanır. İnternet sitesi arayüzü tamamen size özel olarak tasarlanır ve sizin onayınız ile yayınlanır.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

İçerik yönetim sistemi sayesinde, internet sitenizi tamamen kontrol edebilir, istediğiniz düzenlemeleri kimseye bağımlı kalmadan yapabilirsiniz. Size özel olarak geliştirilen içerik yönetimi sistemi sayesinde en komplike ürünlerinizi bile pratik ve hızlı bir şekilde internet sitenize ekleyebilirsiniz.

Responsive

Müşterileriniz internet sitesini mobil ve masaüstü cihazlardan ziyaret ettiklerinde istedikleri sayfaya veya bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmeleri için masaüstü ve mobil ekranları optimize ediyoruz. Müşteriniz mobil iken sitenizi ziyaret ettiğinde istediği bilgiye en kısa sürede ulaşabilmesi için tüm aşamaları planlıyor ve uyguluyoruz.

Arama Motorlarına Tam Uyum

İnternet siteniz Google ve diğer arama motorlarının istediği belirli standartlara göre kodlanır. Vevona Interactive ekibi tarafından sitenizi kodlarken arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Türkiye’de 2 farklı veri merkezinde yer alana sunucularımız ile en yüksek uptime garantisini müşterilerimize veriyoruz. Kesintisiz bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize web hosting hizmeti de sağlıyoruz.

Web Sitesi Güncelleme

Web sitenizin içeriğini yönetmekte zorlanıyorsanız yıllık yapılacak anlaşmalar ile sitenizi sizin yerinize çok daha profesyonel olarak biz yönetebiliriz. Ürün ekleme, sayfa ekleme vs. gibi içerik bazlı tüm güncellemeleri, içerik sorumlularımız yönetsin.

Referanslarımız

Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Firma Adınız

Telefonunuz(gerekli)

Mesajınız

Lütfen Doğrulayın