Vevona

Mobilya Bayilik Yazılımı

Mobilya bayilik yazılımı ile bayileriniz ile olan alışverişinizi güçlendirebilir ve siparişlerinizi oluşturulup üretime gitmesi ve teslim edilmesi süreçlerini sorunsuz yönetebilirsiniz. Yanlış sipariş olasılığını da ciddi oranda düşürmüş olursunuz.

mobilya bayilik yazılımı
12

Mutlu Müşteri

2359

Bayi

10000

Ürün

1000000

Sipariş

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Mobilya Bayilik Yazılımı VBayi ile gelişmiş akıllı ürün yönetimi ile zamandan tasarruf edeceksiniz. Ürünleriniz hakkında tüm detayları belirtebileceğiniz ürün modülü sayesinde bayilerinizin aklındaki tüm soru işaretlerini gidereceksiniz. Aynı zamanda ürünlerden istediğiniz takım kombinasyonlarını da oluşturmanızı sağlayan VBayi yazılımı ile yanlış sipariş devri bitiyor.

Takım Satış Yönetimi

Mobilya sektöründe olmaz olmazlardan biri olan takım yönetimi ve takıma göre satış olanakları gerekiyor. VBayi Mobilya sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu takım yönetimi konusunda akıllı çözümler üretiyor. Her takımı oluşturmak için sadece ürün bilgisi yeterli. Üstelik esnek yapısı sayesinde bir ürünü birden fazla takım içerisine dahil edebilir, zorunlu olanları veya opsiyonel olan ürünleri seçebilirsiniz.

Takım yönetimi sayfasında stok yönetimini yapabilirsiniz. Takımı bir kere oluşturduktan sonra yapmanız gereken sadece renk stoklarını güncellemek. Sürekli olarak yeni bir takım eklemek zorunda değilsiniz. Bu da sizi hem zamandan hem iş gücünden tasarruf ettiriyor. Ayrıca akıllı stok yönetimi algoritması sayesinde süreçleri kısaltıyor. Stok yönetimi için herhangi bir yazılım kullanıyorsanız bunun da entegrasyonunu yapabiliyoruz.

Sipariş Yönetimi

Bayiniz sipariş verdiğinde bu siparişi takıma göre ayrılmış tek ekranda görebilir ve siparişi yönetebilirsiniz. Sipariş hakkında birden fazla durumu bildirebilirsiniz. Bayiniz böylece siparişin ne aşamada olduğunu öğrenebilir. Ayrıca teslimat tarihini de VBayi üzerinden belirleyebilirsiniz. Yapılan işlemler bayinizin mail adresine veya tanımlı GSM numarasına sms olarak gönderilmekte ve siparişin durumundan anlık olarak haberi olması sağlanmaktadır. Bayileriniz tarafından verilen siparişlerinizde sevkiyat için hazırlanmasını istediğiniz ürünleriniz için Stok Sipariş Formu veya üretim için Sipariş Formu’nu VBayi yazılımı otomatik olarak hazırlamaktadır.

Mobilya Bayilik Yazılımı hakkında bilgi almak için
Bize Ulaşın